•   Телевизия онлайн -Тв канали -Албания -Alsat M 

ТВ канал: Alsat M
Alsat M онлайн - тв на жив

Излъчване от официалния уебсайт
Този телевизионен канал е разрешен и се излъчва на официалния уебсайт на канала, Щракнете върху играча
Alsat M
Държава:  Албания
Категория: Новини
3.4 от 5
20 гласове
Най-новите видеоклипове на канала
Домашниот бизнис бара ист третман со странските инвеститори
1:58
„Среде криза власта фрла пари на партиска забава“
1:52
Biznesi vendor kërkon trajtimin e njëjtë me investitorët e huaj
1:49
Opozita reagon për koncertin e përvjetorit të Marëveshjes së Ohrit
1:57

Заредете повече
Alsat M - описание, преглед, оценка

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M онлайн - тв на жив

Mrt 2  Албания / Обществен
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 от 5
3 гласове
RTV 21  Албания / Обществен
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 от 5
7 гласове
Top Channel  Албания / Обществен
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 от 5
19 гласове
Ora News  Албания / Обществен
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 от 5
8 гласове
A2 Albanian  Албания / Обществен
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 от 5
6 гласове
ABC News  Албания / Новини
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 от 5
24 гласовеТВ ПО СТРАНИ