•   Телевизия онлайн -Тв канали -Албания -Top Channel 

ТВ канал: Top Channel
Top Channel
Държава:  Албания
Категория: Обществен
3.4 от 5
19 гласове
Най-новите видеоклипове на канала
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
1:13
Top Channel/ Qeveria e Abazoviç në rrezik. Marrëveshja me kishën ortodokse serbe e fut në telashe
1:33
‘Ta bëjmë gruan tornitore’, plas debati në studio: Pse s’mund të punojë një grua që rrit fëmijë?!
2:28
Top Story/ Pro jetës apo pro zgjedhjes? Debati për abortin: ‘Fëmija nuk është pronë!’
1:38:28

Заредете повече
Top Channel - описание, преглед, оценка

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel онлайн - тв на жив

Albanian TV of America  Албания / Обществен
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 от 5
9 гласове
Tv Klan  Албания / Обществен
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 от 5
37 гласове
RTV 21  Албания / Обществен
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 от 5
7 гласове
Rrokum TV  Албания / Обществен
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 от 5
6 гласове
RTK 1  Албания / Местната тв
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 от 5
2 гласове
Klan Kosova  Албания / Местната тв
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 от 5
11 гласовеТВ ПО СТРАНИ