•   Телевизия онлайн -Тв канали -Албания -ABC News 

ТВ канал: ABC News
ABC News
Държава:  Албания
Категория: Новини
3.7 от 5
24 гласове
Най-новите видеоклипове на канала
Kryemadhi: Kompanitë e lidhura me inceneratorët, 189 milionë dollarë evazion fiskal
1:53
Mashtronin italianët, del databaza e Call Center-it në Shkodër
1:21
A do të kandidojë si i pavarur në 2023-n për Bashkinë e Vlorës? Dritan Leli përgjigjet në “Log.”
13:53
A do rikandidojë Ndreu për 1 mandat të dytë në Lezhë? Përgjigjet në “Log.”
10:18

Заредете повече
ABC News - описание, преглед, оценка

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore.
ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje.
Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE.

ABC News онлайн - тв на жив

RTV 21  Албания / Обществен
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 от 5
7 гласове
Alsat M  Албания / Новини
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 от 5
20 гласове
RTK 1  Албания / Местната тв
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 от 5
2 гласове
Alsat Tv  Албания / Новини
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 от 5
9 гласове
KOHAVISION - KTV  Албания / Музика
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 от 5
6 гласове
Rrokum TV  Албания / Обществен
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 от 5
6 гласовеТВ ПО СТРАНИ